نحوه عملکرد تبلیغات گوگل (قسمت دوم)

نحوه عملکرد تبلیغات گوگل (قسمت دوم)

نحوه کار مزایده تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل تعیین می کند که کدام یک از تبلیغات باید با یک مزایده تبلیغاتی فوق العاده سریع نشان داده شود، که این اتفاق هر بار شخصی در گوگل جستجو می کند یا سایتی را که تبلیغات را نشان می دهد بازدید میکند، انجام می شود.

۳ عامل اصلی در مزایده آگهی وجود دارد که تعیین می کند کدام آگهی ها و به چه ترتیبی ظاهر می شوند:

  • پیشنهاد شما – وقتی پیشنهاد خود را تعیین می کنید ، حداکثر مبلغی را که مایلید برای کلیک روی تبلیغ خود بپردازید ، به Google Ads می گویید. مبلغی که واقعاً در نهایت پرداخت می کنید غالباً کمتر است ، و شما می توانید پیشنهاد خود را در هر زمان تغییر دهید.
  • کیفیت تبلیغات شما – Google Ads همچنین بررسی می کند که تبلیغ شما و وب سایتی که برای شما پیوند می دهد تا چه اندازه مناسب و مفید برای شخصی است که آن را مشاهده خواهد کرد. ارزیابی ما از کیفیت تبلیغات شما در امتیاز کیفیت شما خلاصه شده است ، که می توانید در حساب Google Ads خود نظارت داشته باشید – و برای بهبود آن کار کنید.
  • تأثیر مورد انتظار ازافزونه های تبلیغاتی شما و سایر قالبهای تبلیغاتی- وقتی آگهی خود را ایجاد می کنید ، می توانید اطلاعات دیگری را به آگهی خود اضافه کنید ، مانند شماره تلفن یا پیوندهای بیشتری به صفحات خاص در سایت خود . اینها افزونه تبلیغاتی نامیده میشوند. Google Ads تخمین می زند که افزونه ها و سایر قالب های تبلیغاتی که شما استفاده می کنید چه تاثیری بر عملکرد تبلیغات شما می گذارد. بنابراین حتی اگر رقابت شما از پیشنهادات بالاتری برخوردار است ، با این وجود می توانید با استفاده از کلمات کلیدی ، تبلیغات و پسوندهای بسیار مرتبط ، موقعیت بالاتری را با قیمت پایین تر کسب کنید.

با هم، این ۳ عامل تعیین می کنند که آیا تبلیغ شما برای مشتریان بالقوه ظاهر خواهد شد و در چه زمانی خواهد بود.

به وب سایت خود کمک کنید که نتیجه بگیرد.

بازاریابی آنلاین با Google Ads کمک می کند تا افراد به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، اما برای بهترین نتیجه به یک وب سایت نیاز دارید که به منظور ترغیب مردم به انجام بیزنس با شما طراحی شده باشد. اگر می خواهید مشتریان بالقوه را کسانی که پرداخت میکنند تبدیل کنید ، یک وب سایت با پیمایش آسان ضروری است. در اینجا چند نکته برای ایجاد یک وب سایت با عملکرد بالا آورده شده است.

طراحی سایت شما

اطلاعات مهم را در بالای صفحه قرار دهید

پیدا کردن مهمترین مطالب شما برای بازدید کنندگان سایت خود را آسان کنید. اطمینان حاصل کنید که هنگام رسیدن به صفحه ، فوراً قابل مشاهده است ، بنابراین برای دیدن آن نیازی به پیمایش به پایین نیست.

در نظر بگیرید که چگونه وب سایت شما تصاویر و ویدیو را نشان می دهد

رسانه های چشم گیر مانند عکس ، فیلم یا گرافیک برای مشتریان جذاب بوده و روشی مؤثر برای تعامل آنها با تجارت شما است.اما زیاده روی نکنید . مدیا خیلی زیاد باعث میشود سایت دیرتر بارگیری شود . شما نمی خواهید افراد قبل از دیدن مهمترین اطلاعات سایت شما را ترک کنند.

به صفحه های کوچکتر فکر کنید

این فقط مربوط به رایانه رومیزی نیست. مشتریان شما در طول روز از دستگاه های دیجیتالی مختلف مانند تلفن های همراه و تبلت ها استفاده می کنند. صفحه نمایش هر چه کوچکتر باشد ، پیدا کردن آنچه می خواهند برای افراد سخت تر خواهد بود. ایجاد وب سایتی که بطور خودکار بر روی دستگاه کاربر تنظیم شود بهترین راه برای اطمینان از این است که هرکسی که به سایت شما می آید ،بدون توجه به اینکه از چه وسیله ای استفاده می کند، آنچه را که جستجو می کند بیابد. برای اینکه بتوانید مشتریان فعلی خود را حفظ کرده و مشتریان بالقوه خود رابه واقعی تبدیل کنید ، باید سرعت بارگیری سایت خود را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اکثر مشاغل حدود ۵۰٪ از مشتریان خود را در حالی که سایت موبایل آنها بارگیری می شود از دست می دهند. ببینید که سرعت سایت موبایلتان برای شما مشتری می آورد و درغیر این صورت با اصلاحاتی آن را بهبود بخشید .

پیمایش را ساده کنید

سایت خود را تمیز ، شفاف و ساده نگه دارید:

  • محدود کردن تعداد پیوندهای پیمایش
  • از استفاده از پنجره های بازشو یا سایر ویژگی هایی که می توانند در پیمایش در سایت شما مداخله کنند ، خودداری کنید
  • اطمینان حاصل کنید که سایت شما به سرعت بارگیری می شود تا افراد قبل از رسیدن به آنجا روی “back” کلیک نکنند.

نوشتن متن

از عناوین واضح و چشم گیر استفاده کنید

داشتن یک تیتر مجزا در سایت شما برای کمک به مشتریان که به سرعت بدانند که در جای مناسب قرار دارند ضروری است. این امر آنها را ترغیب می کند تا در سایت شما طولانی تر بمانند و در نهایت اقدامی انجام دهند که برای شما ارزشمند باشد.

به طور واضح مزایایی را که مشتری شما از محصولات و خدمات شما به دست خواهد آورد ، لیست کنید

وقتی افراد به سایت شما می آیند ، شما می خواهید مطمئن شوید که آنها بلافاصله می دانند که چرا باید بمانند. اطمینان حاصل کنید که مزایا قابل اسکن هستند و خواندن آن آسان است. نقاط گلوله ای یک روش عالی برای انجام این کار است. برای اطلاعات بیشتر پیوندهای سریع ارائه دهید

پیدا کردن لینک به اطلاعات اضافی درباره محصول تبلیغاتی راکه ممکن است مشتریان بخواهند را برایشان آسان کنید  . به عنوان مثال ، یک پیوند برجسته “بیشتر بدانید”.

فراخوانی واضح برای اقدام

هنگامی که در مورد عملی که می خواهید مردم در سایت شما انجام دهند ، واضح و شفاف هستید ، بازدید کنندگان احتمالاً واقعاً این اقدام را انجام داده و بیزنس مورد نظر را برای شما به ارمغان می آورند.

ایجاد روابط با مشتری

اعتماد با مشتریان خود را ایجاد کنید

دسترسی آسان مردم به شما راهی آسان برای ایجاد اعتماد و افزایش شفافیت با مشتریان بالقوه است. این ایده خوبی است که اطلاعات در مورد شغل خود را آشکارا به اشتراک بگذارید و به وضوح آنچه انجام می دهید را بیان کنید . و اگر اطلاعات شخصی را از مشتریان می خواهید ، روشن کنید که چرا این درخواست را انجام می دهید و با آنها چه کاری انجام می دهید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*